Обчисліть 8 12/20- 6 7/10якщо можна то розписано буду дуже вдячна срочто прошу ​


Ответы на вопрос

Отвечает Boranbaev Amangeldi.

ответ: 1 9/10

Пошаговое объяснение: 172/20-67/10(172 та 20 скоротити по 2) =86/10-67/10=19/10=1 9/10