Задача. За 3 дні робітники відремонтували 1км дороги.за 1 день 300м,а за другий у 2 рази

більше.Скільки метрів відремонтували за 3 день?

Ответы на вопрос

Отвечает Меденцева Анна.

Пошаговое объяснение:

1)300×2=600(м) - за другий день

2)600+300=900(м) - за перший і другий день разом

1км=1000 метрів

3) 1000-900=100(м) - за третій день