35 кг яблук засипали в два ящики у відношенні 3:4. Скільки яблук у кожному ящику?​


Ответы на вопрос

Отвечает Хомяков Никита.

Ответ:15 и 20

Пошаговое объяснение:3х+4х=35

7х=35

х=5

1)3*х=3*5=15

2)4*х=4*5=20

Отвечает DELETED.

Ответ:

Нехай перший ящик буде 3х , а другий 4х

тоді отримаємо рівняння:

3х+4х=35

7х=35

х=35/7

х=5

У першому ящику буде 3×5=15кг яблук

У другому ящику 4×5=20кг яблук