Із двох пунктів відстань між якими 435 км одночасно на зустріч однин одному виїхали Блискавка Мак

Квін із швидкістю 80 км/год і док. Через 3 години вони зустрілися на станції технічного обслуговування. З якою швидкістю їхав Док?

Ответы на вопрос

Отвечает Labadze Rusa.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Скорость сближения 80+ Х

80+ х = 435/3

80 + х = 145

х = 145-80 = 65 км/час