Яке число треба рідставити замість а, щоб коренем рівняння:1) (x--7)+a=23було число9;

2)(11+x)+101=а було число 5

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Алиса.

Відповідь: (x-7)+a=23

                    x-7+a=23

                    x=23+7-21

                    x=9,   a=21

(11+x)+101=a

11+x+101=a

x=117-11-101

x=5,     a=117

Покрокове пояснення: