Відстань між Одесою до Миколаєва 300 км.Два автомобілі виїхали одночасно назустріч один одному та

зустрілися через 3 години.Знайдіть швидкість другого автомобіля, якщо швидкість першого автомобіля 59 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Тафинцев Сергей.

Задачу можна зробити кількома способами наприкладі одиз із них:

1)300:3=100(км)

2)100-59=41-швидкість другого автомобіля.

в.:швидкість другого автомобіля 41 км год.

Отвечает Туржанова Аля.

Ответ:

---->___300км____<-----

Пошаговое объяснение:

1) 300 км :3г = 100г(в годину)

2) 100г -59 км= 41 (км/ г) всього

Відповідь : другий автомобіль їхав зі швидкістю 41км/г