у трьох п'ятих класах школи навчається разом 65 дітей. у 5-б на 4 учні більше, ніж у 5-а, а у 5-а

на 2 дитини більше ніж в 5-в.скільки учнів в кожному пятому класі цієї школи

Ответы на вопрос

Отвечает Stanislaviv Diana.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай в 5-В - х учнів, тоді у 5А - ( х + 2) учні, а в 5-Б - (х + 2 + 4) = х + 6 учнів. Складемо рівняння:

х + х + 2 + х + 6 = 65

3х = 65 - 8

3х = 57

х = 19 учнів у 5-В класі

х + 2 = 19 + 2 = 21 учень у 5-А класі

х + 6 = 19 + 6 = 25 учнів у 5-Б класі