3. (2 бали ) Скільки деталей може виточити токар за 3 дні, якщо за 2 дні він виточує 24 деталі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Снежанна.

Відповідь:

1)24:2=12(дет.) - може виточити токар за 1 день

2)12*3=36(дет.) може виготовити токар за 3 дні

Відповідь: 36 деталей

Покрокове пояснення: