Допоможіть! Написати структурні формули для таких речовин: H2S, H2SO3, H2SiO3.


Ответы на вопрос

Отвечает Олицкая Софья.

Объяснение:

Mr(H2S)=2×Ar(H)+Ar(S)=1×2+32=34

Mr(H2SO3)=2×Ar(H)+Ar(S)+3×Ar(O)=1×2+32+3×16=82

Mr(H2SiO3)=2×Ar(H)+Ar(Si)+3×Ar(O)=1×2+28+3×16=78