Михайлик прочитав 144 сторінки,що становило 3/5 сторінок у книжці.Скільки сторінок було у книжці?


Ответы на вопрос

Отвечает Шейфер Карина.

Ответ:240

Пошаговое объяснение:

144/3*5=

144/3=48

48*5=240(шт)-сторінок було у книжці