У книжці 360 сторінок .Першого дня Михайлик прочитав 2/5 усієї книжки. Скільки сторінок. Михайлик

прочитав першого дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулина Лика.

Відповідь:144(с)-першого дня

Покрокове пояснення:360/5*2=144(с)-першого дня

Отвечает Лехнер Кирилл.
360:2•5=900(ст) прочитав першого дня
Відповідь:900 ст прочитав Мийхалик прочитав першого дня.