Розв’яжіть приклади та напишіть,де правильний,а де не правильний 1/1+1/1= 3/2+7/2= 3/6+3/6=

Допоможіть!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тараканов Андрей.
1/1+1/1=2/1.Не правильний
3/2+7/2=10/2.Не правильний
3/6+3/6=6/6.Не правильний
Отвечает Расторопова Екатерина.
1/1+1/1=2/1 Не правильний
3/2+3/2=6/3 Не правильний
3/6+3/6=6/6 Не правильний