6. Сторони трикутника відносяться як 2:3:4. Знайти сторони трикутника, якщо периметр трикутника,

утвореного середніми лініями, дорівнює 36

Ответы на вопрос

Отвечает Бибик Ваня.

Ответ:

16, 24, 32

Пошаговое объяснение:

Периметр трикутника утвореного середніми лініями вдвічі менший за периметр основного трикутника, тому що кожна середня лінія вдвічі менша від сторони, якій паралельна.

Отже, периметр основного трикутника 72

Нехай х-коефіцієнт пропорційності

2х+3х+4х=72

9х=72

х=8

Знайдемо сторони

2х=16

3х=24

4х=32

Отвечает Колесникова Лиза.

Відповідь:

16(см.)-перша сторона.

24(см.)-друга сторона.

32(см.)-треття сторона.

Покрокове пояснення:

Тоді сторонb трикутника створеного середньою лінією дорівнюють:

Нехай х коєфіцієнт пропорційності,тоді

2х-перша сторона трикутника створеного середньою лінією.

3х-друга сторона трикутника створеного середньою лінією.

4х-третя сторона трикутника створеного середньою лінією.

1.)2х+3х+4х=36(см.)

9х=36

х=4(см.)

2.)2х4=8(см.)-перша сторона трикутника створеного середньою лінією.

3.)3х4=12(см.)-друга сторона трикутника створеного середньою лінією.

4.)4х4=16(см.)-треття сторона трикутника створеного середньою лінією.

Тоді сторони трикутника дорівнюють:

1.)8х2=16(см.)-перша сторона трикутника.

2.)12х2=24(см.)-друга сторона трикутника.

3.)16х2=32(см.)-треття сторона трикутника.