Жүк тасыйтын машинаға 8 сағатқа 280км, ал жеңіл машинаға осп кашыктыгна 4 сағат жүреді, жүк машина

машинаның жылдамдамдыгы жеңіл машинаның жылдамдыгыгынан қанша есе кем

Ответы на вопрос

Отвечает Рахимов Карим.

Ответ:

2

Пошаговое объяснение:

Жүк-8 сағ.

Жеңіл-4 сағ.

Жол - 240 км

1) S = v * t, v = S : t = 280 : 8 = 35 (км/сағ) - жүк жылдамдығы

2) S = v * t, v = S : t = 280 : 4 = 70 (км/сағ) - жеңіл жылдамдық

3) 70 : 35 = 2 - 2 есе аз.

Ответ: жүк көлігінің жылдамдығы жолаушылар көлігінің жылдамдығынан 2 есе аз.