Тверді сорти сиру допомагають зберегти здоров'я зубів. Цей продукт не дозволяє бактеріям ,що живуть

у порожнині рота виробляти кислоту, що руйнує зубну емаль. Мама Вікторії купила на тиждень чотири сорти сиру, витративши на любимий сорт донечки 1/4 запланованих грошей на сирні продукти,тата- 3/10 грошей, синочка -5/12,а для себе - решта. Визначте: 1.Яку частину грошей витрачено мамою на сир для себе. Набор букв бан!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ: 1/30

Пошаговое объяснение:Сведём всё к общему знаменателю 60

На дочку 15/60 всех денег, на папу 18/60 всех денег, на сына 25/60

15/60+18/60+25/60= 58/60

60/60-58/60=2/60=1/30 всех денег.,