Знайти число m і n, якщо відношення m:21:n дорівнює 2:3:10


Ответы на вопрос

Отвечает Костюченко Максим.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

21 відповідає 3 частинам, тоді 1 частина відповідає 21/3=7. Значення m відповідає 2 частинам і дорівнює 2 * 7 = 14. Значення n відповідає 1 частини і 1 * 7 = 7.