задача: автобус долає 480 км за 6 год. За скільки годин він подолає цю відстань, якщо зменшить він

швидкість на 20 км/год ​

Ответы на вопрос

Отвечает Martovitskaia Arina.

Ответ:

1)480:6=80(км/год) - початкова швидкість

2)80-20=60(км/год) - швидкість якщо її знизити на 20 км/год

3)480:60=8(год) за стільки подолає 480 км автобус зі швидкістю 60 км/год

ответ:8 год