Знайдіть дріб від числа а)3/7 від 420 б)4/9 від 630


Ответы на вопрос

Отвечает Аверкина Анастасия.

Ответ: а) 180 б) 280

Пошаговое объяснение:

а) 420 ÷ 7 * 3 =

420 ÷ 7 =  60

60 * 3 = 180

б) 630 ÷ 9 * 4 =

630 ÷ 9 = 70

70 * 4 = 280