Яка швидкість течії, якщо власна швидкість катера 45 км/год, а у воді проти течії він пропливає

42 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Арсланова Рената.

Vтечії=3км/год

Пошаговое объяснение:

Якщо V катера проти течії 42 Км/год,

а Vкатера =45 Км/год,

тоді Vтечії=45-42=3Км/год

Отвечает Козиренко Снежана.

Ответ:

3 км/год

Пошаговое объяснение:

45-42= 3

буде 3 км год швидкість течії