6. Розв'яжіть рівняння 123x - 78x = 855. пж помогите, ето дегко но я по етому просто не шарю,

помогите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Гюнтер Татьяна.
123х - 78х = 855
(123 - 78)х = 855
45х = 855
х = 855 : 45
х = 19

З тебе «краща відповідь»!