Перетворити дисятковий дріб у звичайний, А потім обчисли 0,32:4/13


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Анастасия.

Ответ:

13/25

Пошаговое объяснение:

0.32:4/13=

=32/100 :4/13=

=4/25:4/13=

=4/25×13/4=

13/25