4. Обчисли значення буквеного виразу 5⋅х - 2 , якщо х =3


Ответы на вопрос

Отвечает Пирогова Саша.

Ответ:

5•3-2=17

Пошаговое объяснение:

якщо х=3 нам треба х замінити на 3 і вирішити приклад

Отвечает Самарцев Илья.

Ответ:13

Пошаговое объяснение:

5⋅х-2,якщо х=3

5*3-2=

1)5*3=15

2)15-2=13