1. Обчисли зачення у за формулою у = 4x - 5, якщо х = 2. А. 17 Б. З В. 6 Г. 13


Ответы на вопрос

Отвечает Королькова Дарья.

Ответ:

б. тому що 4*2-5=3

Пошаговое объяснение:

відміть як найкраща відповідь пж

Отвечает Мелешко Валерия.

Ответ:

у=4х-5. х=2

у=4*2-5

у=8-5

у=3

Відповідь: Б

Пошаговое объяснение:

ніби так