Після того як Іванко прочитав 3/5 книжки,йому залишилось прочитати 124 сторінки.Скільки сторінок у

книзі помогите!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Нурберген Айгерім.

Ответ:

310 ст

Пошаговое объяснение:

5/5-3/5=2/5

2/5=124ст

1/5=124:2=62ст

5*62=310 ст