відстань на карті між двома містами = 2,3 см. Яка відстань на місцевості, якщо масштаб карти 1 :

200 000? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лозейко Саша.

Ответ:

4,6 км

Пошаговое объяснение:

2,3*200000=460000(см)-на местности

460000см=(460000/100000)км=4,6 км

Отвечает Исламов Тимур.

Пошаговое объяснение:

2,3•200000= 460000(см)

460000см=4,6км