Заповніть таблицю, якщо величина у (ігрик) прямо пропорційна величині х х 0,9 1,1 ? 1,5 у ? 5,5

130 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Галкина Милана.

Ответ:

x |0.9|1.1|26|1.5|

y |0.45|5.5|130|7.5|

Пошаговое объяснение:

пряма пропорційність задається y=ax, а значить, з відомих пар "у" та "х" знаходимо коефіцієнт пропорційності:

y/x = 5.5/1.1 = 5

далі через цей коефіцієнт беремо значення одне від другого