з двох міст одночасно назустріч один одному вирушили два вершника Перший рухався зі швидкістю 6 2/5

км/год а швидкість другого була у 5/12 більша за швидкість першого через скільки годин руху вони зустрілися якщо відстань між містами дорівнює 136 км? даю 20 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Denver Lesha.

Ответ:

15 часов

Пошаговое объяснение:

1) 6 2\5 х 5\12 = 32\12 = 2 2\3 (км\ч) - скорость (швидкiсть) 2 путника.

2) 6 2\5 + 2 2\3 = 32\5 + 8\3 = 95\15 + 40\15 = 136\15 (км/ч) - общая скорость.

3) 136 : 136\15 = 136\1 х 15\136 = 15 (ч)

Ответ: путники встретятся через 15 часов (годин).