Довжина дороги між містами на карті в масштабі 1: 1500000 дорівнює 13.5 см із якою швидкістю

повинен їхати автобус щоб подолати відстань між тими містами за 3 год

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарева Лиза.

Ответ:

5км/час

Пошаговое объяснение:

1500000:100=15000(м)-Расстояние в метрах;

2)15000:1000=15(км)-Расстояние в километрах

3)15:3=5(км/час)