Обчисліть зручним способом 98•49-97•49​


Ответы на вопрос

Отвечает Загаева Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

98•49-97•49​ = 49*(98 - 97) = 49 * 1 = 49

Отвечает Анодина Соня.

Ответ:

спочатку (98•49)-(97•49) з обох сторін, потім відняти, те, що вийшло. 4802-4753=49