Знайдіть площу прямокутника, сторони якого дорівнюють 16/23см і 3 17/48 см


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Пошаговое объяснение:

одна сторона а=16/23 см

другая сторона b=3 17/48=161/48 cм

площадь S=ab

S=16/23•161/48=7/3=2 1/3 см²