Моторний човен проходить відстань між двома пристанями, яка дорівнює 64 км, про- ти течії річки за

8 год. За скільки годин він про- йде цю відстань за течією річки, якщо швидкість течії дорівнює 4 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Захаревич Таня.

4 год, бо 64/8 = 8, 8 + 4 + 4 = 16, 64/16 = 4