Катер, власна швидкість якого 18км/год, плив 2год за течією річки і 3год проти течії. Яку відстань

за цей час подолав катер , якщо швидкість течії річки 2 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Мария.

Ответ:

1) 18+2=20 км/год - шв катера за течією

2) 20*2=40км - подолав за 2 год

3) 18-2=16 км/год - шв кат проти теч

4) 16*3=48 км - подолав за 3 год

5) 40+48=88 км -подолав катер за 5 годин

Пошаговое объяснение: