Обчисли площу прямокутника зі сторонами a і b, якщо a = 30 см і b = 57 см. Відповідь: площа

прямокутника S = 87 см2

Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Максим.

Відповідь: S = а * в = 30 см * 57 = 1710 см2

Покрокове пояснення:Щоб знайти площу, треба довжину помножити на ширину

Отвечает Царёва Татьяна.
S=a*b; S=30*57; S=1710 см2