Спростіть вираз і знайдіть його значення при заданому значенні змінної 19х+9х-18х-230, якщо x = 23

дам 30 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаганина Юлия.

Ответ:

19x+9x-18x-230= 10x-230= 230-230=0

якщо x=23
тоді
10*23=230
Відповідь: 0