Перетворіть десятковий дріб у звичайний, а потім обчисліть: 0,16: 4/9


Ответы на вопрос

Отвечает Спицына Яна.

Ответ:

0, 336

Пошаговое объяснение:

16/100 * 9/4=36/100

36/100=0,36