хлопчик прочитав 2/3 книги, що становить 94 сторінки. Скільки сторінок залишилося прочитати

хлопчику​

Ответы на вопрос

Отвечает Огородников Никита.

1) 94:\frac{2}{3} =94*\frac{3}{2} = 94*3:2=141  усього сторінок

2) 141-94=47  залишилося прочитати

Можно корону?