Знайдіть периметр прямокутника, якщо його довжина дорівнює 14, а ширина на 2 менша. (відповідь

запишіть числом) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерохин Стас.

Ответ:

52 см

Пошаговое объяснение:

Длина = 14 см

Ширина = 14-2=12 см

Периметр это сумма всех сторон.

14+14+12+12=52см