25 %-i туз болатын 800 г коспага 200 г су косылды. Коспанын концентрациясын аныктаныз.


Ответы на вопрос

Отвечает Ляхина Лера.

Ответ:

ответ нас будет 600 кг

Пошаговое объяснение:

800+200=1000

1000-800=200

800-200=600