30. 10%-тік 200 г қант шәрбатын 20%-тік 300 г қант шәрбатымен араластырды. Шыккан қоспаның

(процентпен алынған) концентрациясын анықтаңыз. А) 20%; B) 18%; C) 16%; D) 14%; E) 12%.

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Лида.

Пошаговое объяснение:

Пишем уравнение смеси.

200 *10% + 300 * 20% = (200+300)*Х%

200*0,1 + 300*0,2 = 500*Х

20 +60 = 500*Х = 80

Х = 80 : 500 = 0,16 = 16% - ответ  С.