За перший день було прочитано 13 сторінок книги, за другий день - решту 74% всієї книги скільки

всього сторінок у книзі? помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Левицкая Полина.

Ответ:

50 сторінок

Пошаговое объяснение:

1) 100-74=26% — становлять 13 сторінок;

2) 13/0,26=50 сторінок.

Отвечает Гаврилюк Іван.

Ответ:

50 сторінок

Пошаговое объяснение:

100%-74%=26% -- 13 сторінок

13:26=0.5 -- 1% = 0.5 сторінки

0.5 × 100 = 50(ст.)

Відповідь:50 сторінок