Розв'язати рiвняння 4,5 : 1,8 - 18: У відповідь записати тільки число Введіть відповідь


Ответы на вопрос

Отвечает Депутат Алёна.

Ответ:

4,5 : 1,8 = 2,5

2,5 - 18 = -15,5

Пошаговое объяснение:

Отвечает Гаффаров Марат.

Ответ:

-15,5

Пошаговое объяснение:

4,5÷1,8-18 = 2,5-18 = -15,5