ПИТАННЯ: 9/11 Розв'яжіть рiвняння і у відповідь запишіть значення його кореня: -24 - y = -16.

Введіть відповідь 6 11:51 Введіть відповідь...​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Илья.

Відповідь:

-24 - y = -16

-24 - y + 24 = -16 + 24

-y = 8

Тепер потрібно виразити змінну y, поділивши обидві сторони на -1:

y = -8

Отже, корінь рівняння -24 - y = -16 дорівнює -8.

Покрокове пояснення: