1)відстань між двома містами на карті має маштаб 1:8000000 дорівнює 3,5см обчисли відстань між цими

містами на місцевості. 2)На пошиття 10 однакових костюмів витратили 34м тканини.Скільки потрібно тканини щоб пошити 15 таких костюмів?Будь ласка дайте відповідь до 10:00.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирьянова Ангелина.

Пошаговое объяснение:

1

Расстояние на местности = х см

3,5/х = 1/8000000

1 * х = 8000000 * 3,5

х = 28 000 000

28 000 000 см = 280 км

2

10 костюмов = 34 м

15 костюмов = х м

10/15 = 34/х

10 * х = 15 * 34

10х = 510

х = 510 : 10

х = 51

51 м ткани потребуется чтобы пошить 15 костюмов