Периметр трикутника 51 см а його сторони відносяться як 4:5:8 Знайти сторони трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Рей Вика.

Відповідь:12 см,15 см,24 см

Покрокове пояснення:Нехай х-коефіцієнт пропорційності,тоді сторони дорівнюватимуть 4х,5х,8х

Так як периметр 51 складаємо рівняння

4х+5х+8х=51

17х=51

х=3

Тоді з цього сторони вийдуть:4*3=12

5*3=15

8*3=24