Перимент прямокутника дорівнює 180 см, а його довжина на 10 см більша за ширину. Знайди площу

прямокутника Обовязково в зошити розвязаня, дякую

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь:2000 см^2

Покрокове пояснення:Нехай ширина=x,тоді довжина=x+10

180=2(2x+10)

x=40

Тоді ширина=40 довжина=50,а площа=40*50=2000