Знайдіть УСІ значення аргументу, при яких значення функції у = 4х2 - 9х - 15 дорівнює 85.


Ответы на вопрос

Отвечает Суровикин Ваня.

Ответ:

ниже

Пошаговое объяснение:

у=4×2-9х-15

85=4×2-9х-15

85=8-9х-15

85=-9х-7

85+7=-9х

92=-9х

- 92/9=х

-10.22=х