Знайдіть x з пропорції x:4 = 9:6 Допоможіть мені будь ласка я просто контрольну пишу


Ответы на вопрос

Отвечает Танаткызы Фатима.

Ответ:

ниже

Пошаговое объяснение:

х:4=9:6

х/4=9/6

х×6=4×9

6х=3 6

х=36 / 6

х=6

Отвечает Соколова Ева.
Х/4=9/6
х•6=4•9
6х=36
х=6
постав кращим ฅ^•ﻌ•^ฅ