За 5 кг картоплі заплатили 115 грн. Скільки коштують 29 кг картоплі? Складіть пропорцію для

розв'язання задачі, позначивши через х вартість 29 кг картоплі

Ответы на вопрос

Отвечает Яровой Илья.

Ответ:

5/29=115/x

x=29•115/5

x=3335/5

x=667(грн)-можна купити 29 кг картоплі

Відповідь: 667грн коштують 29 кг картоплі