БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!! Швидкість катера в стоячій воді 24 3/8 км/год. Знайти швидкість катера

за течією і проти течії, якщо швидкість течії 2 1/4 км/ год.

Ответы на вопрос

Отвечает Рябченко Артём.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Треба просто додати/відняти швидкість катера (у стоячій воді) до/від швидкості течії:

1) 24\frac{3}{8} + 2\frac{1}{4} = 26\frac{5}{8} або 26,625 (км/год) — за течією.

2) 24\frac{3}{8} − 2\frac{1}{4} = 22\frac{1}{8} або 22,125 (км/год) — проти течії.

Відповідь: за течією: 26\frac{5}{8};

                  проти течії: 22\frac{1}{8}.