Задача Дітям рекомендується перебувати за комп'ютером не більше ніж 1 годину на день. Олесь вранці

15 хв, одразу після школи- ще 25 хв,а ввечері-ще 40 хв. На скільки більше Олесь перебував за комп'ютером, ніж рекомендується ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобко Марианна.

Ответ:на 20 хв

Пошаговое объяснение:1 год=60хв

1)15+25+40=80(хв)-всё время,за которое Олесь перебував за комп'ютером

2)80-60=20(хв)

відповід:Олесь перебував за комп'ютеромна 20хв більше ніж рекомендується ​